GRM033R71A103KA01D
Productnummer DigiKey
490-3194-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-3194-1-ND - Cut Tape (CT)
490-3194-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM033R71A103KA01D
Beschrijving
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF ±10% 10V Keramische condensators X7R 0201 (0603 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GRM033R71A103KA01D Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0201 (0603 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,013" (0,33mm)