GRM033R61A225ME47D
Productnummer DigiKey
490-13228-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-13228-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13228-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM033R61A225ME47D
Beschrijving
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF ±20% 10V Keramische condensators X5R 0201 (0603 metrisch)
EDA/CAD-modellen
GRM033R61A225ME47D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,015" (0,39mm)