GRM033C80G224ME15D
Productnummer DigiKey
490-10389-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10389-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10389-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM033C80G224ME15D
Beschrijving
CAP CER 0.22UF 4V X6S 0201
Gedetailleerde beschrijving
0.22 µF ±20% 4V Keramische condensators X6S 0201 (0603 metrisch)
EDA/CAD-modellen
GRM033C80G224ME15D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerantie
±20%
Dikte (max.)
0,013" (0,33mm)