GRM033C71C104ME14D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | GRM033C71C104ME14D |
Beschrijving | CAP CER 0.1UF 16V X7S 0201 |
Standaard levertijd fabrikant | 17 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 0.1 µF ±20% 16V Keramische condensators X7S 0201 (0603 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | GRM033C71C104ME14D Modellen |
Categorie | Temperatuurcoëfficiënt |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Toepassingen |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos 0201 (0603 metrisch) |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Tolerantie ±20% | Dikte (max.) 0,013" (0,33mm) |