GRM022C71A103KE01L
Productnummer DigiKey
490-GRM022C71A103KE01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-GRM022C71A103KE01LCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GRM022C71A103KE01L
Beschrijving
CAP CER 10000PF 10V X7S 01005
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF ±10% 10V Keramische condensators X7S 01005 (0402 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GRM022C71A103KE01L Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
01005 (0402 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerantie
±10%
Dikte (max.)
0,009" (0,22mm)