GQM1875C2E2R4BB12D
Productnummer DigiKey
490-11257-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11257-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11257-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GQM1875C2E2R4BB12D
Beschrijving
CAP CER 2.4PF 250V C0G/NP0 0603
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.4 pF ±0,1pF 250V Keramische condensators C0G, NP0 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GQM1875C2E2R4BB12D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Hoge Q, laag verlies
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerantie
±0,1pF
Dikte (max.)
0,031" (0,80mm)