GJM1555C1H9R8WB01D
Productnummer DigiKey
490-11245-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11245-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11245-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GJM1555C1H9R8WB01D
Beschrijving
CAP CER 9.8PF 50V C0G/NP0 0402
Gedetailleerde beschrijving
9.8 pF ±0,05pF 50V Keramische condensators C0G, NP0 0402 (1005 metrisch)
EDA/CAD-modellen
GJM1555C1H9R8WB01D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±0,05pF
Dikte (max.)
0,022" (0,55mm)