GJM1555C1H9R1WB01D
Productnummer DigiKey
490-11244-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-11244-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11244-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GJM1555C1H9R1WB01D
Beschrijving
CAP CER 9.1PF 50V C0G/NP0 0402
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
9.1 pF ±0,05pF 50V Keramische condensators C0G, NP0 0402 (1005 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GJM1555C1H9R1WB01D Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Functies
Hoge Q, laag verlies
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
0402 (1005 metrisch)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerantie
±0,05pF
Dikte (max.)
0,022" (0,55mm)