DLW5BTH501TQ2L
Productnummer DigiKey
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW5BTH501TQ2L
Beschrijving
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 500 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 27mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLW5BTH501TQ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
27mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedings-, signaallijn
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,197" B (5,00mm x 5,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Impedantie bij frequentie
500 Ohms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
2,5A