DLW32PH122XK2L
Productnummer DigiKey
490-DLW32PH122XK2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW32PH122XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32PH122XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW32PH122XK2L
Beschrijving
CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 1.2 kOhms @ 100 MHz 1,2A DCR 60mOhm
EDA/CAD-modellen
DLW32PH122XK2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
60mOhm
Nominale spanning - DC
60V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Type filter
Voedingsleiding
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Impedantie bij frequentie
1.2 kOhms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
1,2A