DLP2ADN900HL4L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panasonic Industry
Op voorraad: 0
Gegevensblad
4 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2,13Ohm
DLP2ADN900HL4L
Productnummer DigiKey
490-5154-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP2ADN900HL4L
Beschrijving
CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP2ADN900HL4L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2,13Ohm
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Impedantie bij frequentie
90 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
130mA