DLP2ADN121HL4L
Productnummer DigiKey
490-5155-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5155-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP2ADN121HL4L
Beschrijving
CMC 120MA 4LN 120 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 120 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 2,5Ohm
EDA/CAD-modellen
DLP2ADN121HL4L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2,5Ohm
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
120mA