DLP2ADA670HL4L
Productnummer DigiKey
DLP2ADA670HL4L-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP2ADA670HL4L
Beschrijving
CMC 130MA 4LN 67 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 67 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 1,25Ohm
EDA/CAD-modellen
DLP2ADA670HL4L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,25Ohm
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Impedantie bij frequentie
67 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
130mA