DLP2ADA350HL4L
Productnummer DigiKey
DLP2ADA350HL4L-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP2ADA350HL4L
Beschrijving
CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 35 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1Ohm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP2ADA350HL4L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Aantal lijnen
4
Verpakking / doos
0804 (2010 metrisch), 8 kabels
Impedantie bij frequentie
35 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
150mA