DLP11SN670SL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 151.685
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 67 Ohms @ 100 MHz 180mA DCR 1,63Ohm
DLP11SN670SL2L
Productnummer DigiKey
490-5142-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5142-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP11SN670SL2L
Beschrijving
CMC 180MA 2LN 67 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP11SN670SL2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,63Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
0504 (1210 metrisch), 4 kabels
Impedantie bij frequentie
67 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
180mA