DLP11SN161SL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 151.685
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 160 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 3,38Ohm
DLP11SN161SL2L
Productnummer DigiKey
490-5145-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5145-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP11SN161SL2L
Beschrijving
CMC 120MA 2LN 160 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP11SN161SL2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
3,38Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
0504 (1210 metrisch), 4 kabels
Impedantie bij frequentie
160 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
120mA