DLP11SN121SL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 151.685
Gegevensblad
Similar
Panasonic Industry
Op voorraad: 8.719
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 120 Ohms @ 100 MHz 140mA DCR 2,5Ohm