DLP11SA670HL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 151.685
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 67 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1,5Ohm
DLP11SA670HL2L
Productnummer DigiKey
490-6034-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-6034-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP11SA670HL2L
Beschrijving
CMC 150MA 2LN 67 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP11SA670HL2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,5Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,036" (0,92mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
0504 (1210 metrisch), 4 kabels
Impedantie bij frequentie
67 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
150mA