DLP0NSN121HL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Murata Electronics
Op voorraad: 194.168
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 120 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 4,75Ohm
DLP0NSN121HL2L
Productnummer DigiKey
490-5152-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP0NSN121HL2L
Beschrijving
CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP0NSN121HL2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
4,75Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Opbouwmontage
Grootte / afmetingen
0,033" L x 0,026" B (0,85mm x 0,65mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
0302 (0806 metrisch), 4 kabels
Impedantie bij frequentie
120 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
90mA