DLP0NSC280HL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Murata Electronics
Op voorraad: 12.503
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 28 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,63Ohm
DLP0NSC280HL2L
Productnummer DigiKey
490-11942-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLP0NSC280HL2L
Beschrijving
CMC 100MA 2LN 28 OHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DLP0NSC280HL2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1,63Ohm
Fabrikant
Murata Electronics
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,033" L x 0,026" B (0,85mm x 0,65mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,020" (0,50mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
0302 (0806 metrisch), 4 kabels
Impedantie bij frequentie
28 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
100mA