DFE322520FD-4R7M=P2
Productnummer DigiKey
490-18407-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18407-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18407-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE322520FD-4R7M=P2
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 2A 98 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2 A 98mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
DFE322520FD-4R7M=P2 Modellen
DC-weerstand (DCR)
98mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Stroom - verzadiging
3,4A