DFE322520F-2R2M=P2
Productnummer DigiKey
490-DFE322520F-2R2M=P2TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DFE322520F-2R2M=P2CT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE322520F-2R2M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE322520F-2R2M=P2
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 3.3A 40 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 3.3 A 40mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Categorie
Stroom - verzadiging
4,4A
DC-weerstand (DCR)
40mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Draadgewonden
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)