DFE322512F-3R3M=P2
Productnummer DigiKey
490-DFE322512F-3R3M=P2TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DFE322512F-3R3M=P2CT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE322512F-3R3M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE322512F-3R3M=P2
Beschrijving
FIXED IND 3.3UH 2A 108 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
3.3 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2 A 108mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
DFE322512F-3R3M=P2 Modellen
DC-weerstand (DCR)
108mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
2,6A