DFE322512F-2R2M=P2 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DFE322512F-2R2M=P2 |
Beschrijving | FIXED IND 2.2UH 2.6A 66 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2.6 A 66mOhm max. 1210 (3225 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | DFE322512F-2R2M=P2 Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 66mOhm max. |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type Trommelkern, draadgewonden | Verpakking / doos 1210 (3225 metrisch) |
Materiaal - kern | Apparaatpakket leverancier 1210 |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |
Nominale stroom (A) | Basisproductnummer |
Stroom - verzadiging 3,4A |