DFE322512F-2R2M=P2
Productnummer DigiKey
490-DFE322512F-2R2M=P2TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DFE322512F-2R2M=P2CT-ND - Cut Tape (CT)
490-DFE322512F-2R2M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DFE322512F-2R2M=P2
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 2.6A 66 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2.6 A 66mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DFE322512F-2R2M=P2 Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
66mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
1 MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Trommelkern, draadgewonden
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Materiaal - kern
Apparaatpakket leverancier
1210
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Stroom - verzadiging
3,4A