CSTNE16M0VH3C000R0
Productnummer DigiKey
490-17951-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17951-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17951-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSTNE16M0VH3C000R0
Beschrijving
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 15 pF ±0,13% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Opbouwmontage
EDA/CAD-modellen
CSTNE16M0VH3C000R0 Modellen
Capaciteit
15 pF
Serie
Impedantie
40 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie
16 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frequentiestabiliteit
±0,13%
Hoogte
0,039" (1,00mm)
Frequentietolerantie
±0,07%