CSTNE12M0GH5L000R0
Productnummer DigiKey
490-17947-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-17947-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17947-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSTNE12M0GH5L000R0
Beschrijving
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz Ceramic Resonators Ingebouwde condensator 33 pF ±0,11% 30 Ohms -40°C ~ 85°C Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CSTNE12M0GH5L000R0 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Functies
Ingebouwde condensator
Fabrikant
Murata Electronics
Capaciteit
33 pF
Serie
Impedantie
30 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Ceramic
Verpakking / doos
3-SMD, niet-standaard
Frequentie
12 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frequentiestabiliteit
±0,11%
Hoogte
0,032" (0,80mm)
Frequentietolerantie
±0,07%