BNX025H01L
Productnummer DigiKey
490-7835-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-7835-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7835-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BNX025H01L
Beschrijving
FILTER LC 10UF SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LC EMI-filters 5 th Bestelling Laagdoorlaat 2 kanaal C = 10µF 20 A 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BNX025H01L Modellen
Categorie
Stroom
20 A
Fabrikant
Murata Electronics
Waarden
C = 10µF
Serie
ESD-bescherming
Nee
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
25V
Type
Laagdoorlaat
Type montage
Opbouwmontage
Filtervolgorde
5 th
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Technologie
LC
Grootte / afmetingen
0,476" L x 0,358" B (12,10mm x 9,10mm)
Aantal kanalen
2
Hoogte
0,146" (3,70mm)
Dempingswaarde
35dB @ 50kHz ~ 1GHz