BNX005-11
Productnummer DigiKey
490-18608-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BNX005-11
Beschrijving
FILTER EMI SUPPRESSION BLOCK
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
LC EMI-filters 5 th Bestelling Laagdoorlaat 2 kanaal 15 A Blok - 4 kabels
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BNX005-11 Modellen
Categorie
Stroom
15 A
Fabrikant
Murata Electronics
ESD-bescherming
Nee
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Box
Toepassingen
Datalijnen voor mobiele apparaten
Status onderdeel
Actief
Spanning - nominaal
50V
Type
Laagdoorlaat
Type montage
Through-hole
Filtervolgorde
5 th
Verpakking / doos
Blok - 4 kabels
Technologie
LC
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,433" B (12,00mm x 11,00mm)
Aantal kanalen
2
Hoogte
0,512" (13,00mm)
Dempingswaarde
40dB @ 1MHz ~ 1GHz