BLM41PG102SN1L
Productnummer DigiKey
490-1061-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1061-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1061-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM41PG102SN1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 1806 1LN
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1806 (4516 metrisch) 1,5A 90mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLM41PG102SN1L Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
90mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking / doos
1806 (4516 metrisch)
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,071" (1,80mm)
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,063" B (4,50mm x 1,60mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz