BLM21HE601SH1L
Productnummer DigiKey
490-BLM21HE601SH1LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM21HE601SH1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21HE601SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM21HE601SH1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Gedetailleerde beschrijving
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 2,3A 55mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM21HE601SH1L Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
55mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,057" (1,45mm)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
600 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
2,3A