BLM21HE601SH1L | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM21HE601SH1L |
Beschrijving | FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 27 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 2,3A 55mOhm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM21HE601SH1L Modellen |
Categorie | DC-weerstand (DCR) (max.) 55mOhm |
Fabrikant Murata Electronics | Klasse AEC-Q200 |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0805 (2012 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,057" (1,45mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Impedantie bij frequentie 600 Ohms @ 100 MHz | Functies Automotive |
Nominale stroom (max.) 2,3A |