BLM18KG300TN1D
Productnummer DigiKey
490-5447-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5447-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5447-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18KG300TN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Gedetailleerde beschrijving
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 5A 10mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM18KG300TN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
5A
DC-weerstand (DCR) (max.)
10mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,030" (0,75mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
30 Ohms @ 100 MHz