BLM18EG101TH1D
Productnummer DigiKey
490-BLM18EG101TH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM18EG101TH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18EG101TH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM18EG101TH1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms @ 100 MHz 1 Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
BLM18EG101TH1D Modellen
Categorie
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz
Hoogte (max.)
0,026" (0,65mm)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)