BLM15PX471SZ1D
Productnummer DigiKey
490-16504-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16504-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16504-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15PX471SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
470 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1A 200mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15PX471SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
200mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
470 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
1A