BLM15PD600SN1D
Productnummer DigiKey
490-5201-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5201-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5201-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15PD600SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
60 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1,7A 60mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15PD600SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,7A
DC-weerstand (DCR) (max.)
60mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
60 Ohms @ 100 MHz