BLM15EX331SN1D
Productnummer DigiKey
490-18371-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18371-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18371-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15EX331SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 Ohms @ 100 MHz 1 Voedings-, signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 1,1A 205mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15EX331SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
1,1A
DC-weerstand (DCR) (max.)
205mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type filter
Voedings-, signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedantie bij frequentie
330 Ohms @ 100 MHz