BLM15BD471SN1D
Productnummer DigiKey
490-5194-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5194-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5194-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15BD471SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 4LN
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 200mA 600mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15BD471SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
600mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
470 Ohms @ 100 MHz