BLM15AX102SZ1D
Productnummer DigiKey
490-16654-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-16654-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16654-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM15AX102SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voedings-, signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0402 (1005 metrisch) 350mA 490mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM15AX102SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
490mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Voedings-, signaallijn
Hoogte (max.)
0,022" (0,55mm)
Grootte / afmetingen
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
350mA