BLM03PX220SZ1D
Productnummer DigiKey
490-BLM03PX220SZ1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM03PX220SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM03PX220SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM03PX220SZ1D
Beschrijving
FERRITE BEAD
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 1,8A 40mOhm
EDA/CAD-modellen
BLM03PX220SZ1D Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
40mOhm
Fabrikant
Murata Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
22 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
1,8A