BLM03HD182FN1D | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BLM03HD182FN1D |
Beschrijving | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN |
Standaard levertijd fabrikant | 24 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 100mA 3,8Ohm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BLM03HD182FN1D Modellen |
Categorie | Nominale stroom (max.) 100mA |
Fabrikant Murata Electronics | DC-weerstand (DCR) (max.) 3,8Ohm |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 0201 (0603 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type filter Signaallijn | Hoogte (max.) 0,013" (0,33mm) |
Aantal lijnen 1 | Grootte / afmetingen 0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm) |
Impedantie bij frequentie 1.8 kOhms @ 100 MHz | Basisproductnummer |