BLM03HB191SN1D
Productnummer DigiKey
490-18097-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-18097-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18097-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLM03HB191SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 190 OHM 0201 1LN
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
190 Ohms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0201 (0603 metrisch) 150mA 2Ohm
EDA/CAD-modellen
BLM03HB191SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
150mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
2Ohm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,013" (0,33mm)
Grootte / afmetingen
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedantie bij frequentie
190 Ohms @ 100 MHz