BLE32SN120SN1L
Productnummer DigiKey
490-BLE32SN120SN1LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLE32SN120SN1LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE32SN120SN1LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLE32SN120SN1L
Beschrijving
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Gedetailleerde beschrijving
12 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 1210 (3225 metrisch) 20A 0,6mOhm
EDA/CAD-modellen
BLE32SN120SN1L Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
20A
DC-weerstand (DCR) (max.)
0,6mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Hoogte (max.)
0,087" (2,20mm)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedantie bij frequentie
12 Ohms @ 100 MHz