BLE18PS080SN1D is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Abracon LLC
Op voorraad: 0
Gegevensblad
8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 8A 4mOhm
BLE18PS080SN1D
Productnummer DigiKey
490-BLE18PS080SN1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLE18PS080SN1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE18PS080SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLE18PS080SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLE18PS080SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
8A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
4mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,030" (0,75mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
8.5 Ohms @ 100 MHz