BLE18PK160SN1D
Productnummer DigiKey
490-BLE18PK160SN1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLE18PK160SN1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLE18PK160SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BLE18PK160SN1D
Beschrijving
FERRITE BEAD 16 OHM 0603 1LN
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0603 (1608 metrisch) 5A 12mOhm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BLE18PK160SN1D Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
5A
Fabrikant
Murata Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
12mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,037" (0,95mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie bij frequentie
16 Ohms @ 100 MHz