1277AS-H-6R8M=P2
Productnummer DigiKey
490-10595-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10595-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10595-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1277AS-H-6R8M=P2
Beschrijving
FIXED IND 6.8UH 1.2A 276 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.2 A 276mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
1277AS-H-6R8M=P2 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
1,5A
DC-weerstand (DCR)
276mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)