1277AS-H-4R7M=P2
Productnummer DigiKey
490-10594-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10594-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10594-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1277AS-H-4R7M=P2
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 1.4A 180 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 1.4 A 180mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
EDA/CAD-modellen
1277AS-H-4R7M=P2 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
1,8A
DC-weerstand (DCR)
180mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie inductie - test
1 MHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)