1277AS-H-1R0M=P2 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 1277AS-H-1R0M=P2 |
Beschrijving | FIXED IND 1UH 3.1A 45 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.1 A 45mOhm max. 1210 (3225 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 1277AS-H-1R0M=P2 Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 3,7A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 45mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 1 MHz |
Type Trommelkern, draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos 1210 (3225 metrisch) |
Inductantie | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |