1277AS-H-1R0M=P2
Productnummer DigiKey
490-10590-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10590-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10590-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1277AS-H-1R0M=P2
Beschrijving
FIXED IND 1UH 3.1A 45 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.1 A 45mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1277AS-H-1R0M=P2 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3,7A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
45mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)