1277AS-H-100M=P2
Productnummer DigiKey
490-10589-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-10589-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10589-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1277AS-H-100M=P2
Beschrijving
FIXED IND 10UH 900MA 420 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 900 mA 420mOhm max. 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1277AS-H-100M=P2 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
1,2A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
420mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
1 MHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch)
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)